Шановні підприємці міста!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Підприємницька діяльність — це один із способів реалізувати свій талант економіста або бізнесмена і гідно заробляти не тільки на своє життя, але й створювати робочі місця для інших. Тому кожен, хто зважився на ведення власної справи, гідний всяких похвал. Наразі бізнес переживає не найкращі часи, але хочу вірити, що все це тимчасово!

Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста. За даними реєстраторів спільнота підприємців міста налічує близько 1600 осіб, серед яких продавці, перукарі, будівельники, майстри, які виготовляють меблі, надають побутові послуги, працюють в сфері розваг та інформаційних технологій, перевізники та багато інших напрямків діяльності.

Тож в цей святковий день хочу привітати усіх, хто займається підприємницькою діяльністю, з їх професійним святом! Бажаю вам впевненості у власних силах, мінімального ризику в діяльності, міцного здоров’я та незламної віри для втілення нових бізнес-проектів, невичерпної вам енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Вікторія Остроглазова, начальник управління економіки Золотоніської міської ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).