У Золотоноші розпочалися ремонтні роботи з облаштування спортивного майданчика спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій. Інформує Золотоноша. сіті. Тут мають бути: футбольне, волейбольне, баскетбольне поля, бігова доріжка, стрибкова яма тощо.

Як нам повідомили у фінансовому управлінні Золотоніської міської ради, на капітальний ремонт цього об’єкта спрямовано 4 мільйони 900 тисяч 130 гривень. Основним джерелом фінансування є субвенція з державного бюджету. На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, а саме: капітальний ремонт спортивного майданчика, з державного бюджету передбачено 3 млн 28 тис. 507 грн. Наразі профінансовано 729 тис. 946 грн. Решта суми державної субвенції – 2 млн 298 тис. 561 грн – фінансуватиметься у жовтні, відповідно до помісячного розподілу коштів. З міського бюджету передбачено 1 млн 871 тис. 623 грн. Поки що ці кошти не виділялися.

Реалізувати проєкт мають до кінця 2020 року. Якщо не вдасться використати усі кошти, їх доведеться повертати у державну казну. Однак є всі підстави сподіватися, що скоро друга школа матиме оновлений сучасний спортивний майданчик. Адже цього з нетерпінням чекають 486 її вихованців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).