Кабінет долікарського огляду в амбулаторії сімейної медицини №3 «Золотоніського центру первинної медико-санітарної допомоги» облаштований давно. У ньому медсестра перед візитом до лікаря сімейної практики, з яким ви уклали договір на отримання медичних послуг, попередньо виміряє вам тиск, вагу, зробить електрокардіографію.

Проте до цього переліку віднедавна додалися ще й офтальмологічні послуги. Тобто, як пояснює директор Золотоніської первинки Олександр Прокопчук, відвідувачі можуть перевірити стан зору, за потреби підібрати собі лінзи. Медсестра випише рецепт на окуляри.

— Ми повністю укомплектували цей кабінет усім необхідним обладнанням, – каже Олександр Сергійович. – І сподіваємося, що вже до 19 червня – Дня медичного працівника, він запрацює на повну потужність.

Варто зауважити, що окрім комфортного кабінету долікарського огляду, в амбулаторії №3 з’явилася чудова реєстратура. А ще для зібрань колективу та проведення занять «Групи рівних», що вже встигли стати традиційними та набирають популярності серед медиків первинки, створили просторий актовий зал. До речі, зібрання «Групи рівних» відбудеться напередодні професійного свята вже вп’яте.

У скарбничку свого лікарського озброєння 10 червня медики первинки додали дерматоскопи. Ці прилади допоможуть лікарям безпечно і не травматично діагностувати захворювання шкіри. Завдяки дерматоскопам сімейні лікарі зможуть на ранніх стадіях виявляти патологію в розвитку доброякісних шкірних новоутворень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).