Як повідомляє Золотоноша. City, вперше у Золотоніській громаді відбувся легкоатлетичний крос. Захід проходив на території фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос». Як повідомив його очільник та один з організаторів Олександр Бут, участь у змаганні взяли і чоловіки, і жінки, – Черкаські новини.

Для жінок була передбачена дистанція бігу на 500 метрів, натомість чоловіки мали нагоду змагатися одразу у двох дисциплінах – забіг на 1 і на 3 кілометри відповідно.

Особиста першість фізкультурно-оздоровчого клубу “Колос” з бігу серед жителів Золотоніської територіальної громади привернула увагу навіть літніх учасників. Іван Олексенко, котрому у наступному році виповнюється 80 років – 30 з яких зокрема він працював тренером у ДЮСШ – залюбки долучився до заходу.

Чоловік у свої літа відчуває себе значно молодшим і, у той час, як є люди, що просто люблять спорт, Іван Васильович – ним живе. Без його участі не минають жодні змагання у місті: десь він – у ролі вболівальника, десь – як тренер, а подекуди – пригадує старі-добрі часи і сам стає пліч-о-пліч з молодими спортсменами.

Змагання тривали півтори години і зрештою зусилля учасників допомогли визначити переможців, яких нагородили відповідними медалями та сертифікатами.

Антон Власенко став переможцем на обох запропонованих для чоловіків дистанція – як 1000, так 3000 метрів. Як зізнається – це далеко не його робоча дистанція, оскільки на регулярній основі 21-річний легкоатлет займається спринтами на 100, 200 та 400 метрів – остання ще й з бар’єрами. 3 роки його роботи минули не даремно.

До того ж, Антон вже встиг раніше завоювати на Чемпіонаті України у 2020-2021 роках дві медалі за естафету – 2 і 3 місце. Натомість перші змагання для нього відбулися ще у шкільні роки, коли випала нагода взяти участь у обласному турнірі. Проте спершу Антон займався боротьбою, а вже коли вступив у ЗВО – захопився легкою атлетикою. Єдине лишалося незмінним – пристрасть до спорту. Наразі він навчається у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, на Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту і здоров’я.

Водночас з тим, жіночий забіг зарахувала собі у перелік здобутків 16-тирічна Марія Шендрик. Вона розповідає, що їй неймовірно подобається бігати, проте на рівні змагань – забіг на «Колосі» був першим. Дівчина зізнається – разючої різниці поміж аматорським бігом та таким майже не відчула, єдине – це адреналін, якого однозначно додає атмосфера.

Ще одним її уподобанням є заняття з Pole-Dance. Проте через те, що на неї чекає останній шкільний рік, підготовка до вступу, екзаменів тощо – на жаль, поки що ці заняття довелося призупинити, однак це аж ніяк не змінить ставлення Марії до спорту і зокрема любов до бігу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).