Минулого літа діти громади відпочивали у пришкільних таборах. Цього року в умовах війни за оздоровлення дітей відповідатимуть батьки.

— Освіта може запропонувати роботу позашкільних закладів, де організоване чергування викладачів та тренерів відповідно до періоду літніх відпусток, – розповіла очільниця Золотоніського відділу освіти Ольга Строкань. І зазначила: – Садочки з 18 липня закриваються на 4 тижні. Вихователі йдуть на передбачений законодавством відпочинок.

За словами виконуючої обов’язки директора, методиста Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяни Кобець, підвал їхнього закладу цілодобово відкритий для укриття. Сім днів на тиждень з 9 до 16 працює гуманітарний центр. Більшість викладачів закладу перебувають у планових відпустках. Проте є працівники, які постійно чергують і видають волонтерську допомогу переселенцям.

— Окрім того є викладачі, які постійно виходять на роботу навіть у період свого відпочинку. Тож, якщо до нас заходять діти – ми завжди знайдемо чим їх зайняти, – підкреслила Тетяна Вікторівна.
У міській спортивній школі наразі працює 1 тренер. З 24 червня виходять з відпустки інші. Нині для всіх охочих на платній основі доступні заняття у басейні.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).