Сім’я, родина- найцінніше, що є в житті людини . Напередодні Міжнародного дня сім’ї, який відзначають 15 травня Центральна бібліотека для дорослих та дітей біля найулюбленішого місця золотонісців- фонтанів, провела бібліотечну святкову акцію «У сімейному колі» .
Сьогодні не тільки природа пестила промінчиками лагідного сонця, а й дітки, мами, дідусі і бабусі випромінювали щиру любов один до одного. Діти з задоволенням малювали , розгадували загадки,вікторини. Хлопчики і дівчатка натхненно будували із лего будинки своєї мрії, творили візерунки із термо мозаїки і фігури із конструктора-липучки. З особливою вдумливістю діти розписували своє дерево роду та відповідали на питання анкети, а ще розгадували кросворд про родину та смакували цукерками, якими їх пригостили бібліотекарі.
Поки дітвора розважалася , дорослі не гаяли часу – знайомилися з книгами та періодикою ,які були представлені на яскравій книжковій виставці «Читання для сімейного єднання», та креативній виставці-валізі «Корисне і цікаве для батьків і дітей». Організатори акції щиро дякують дітям, мамам, бабусям і дідусям, а також Наталії Григорівні Котишевій за активну участь у акції.
Опісля акції у міській раді віншували батьків-усиновителів.  Прикметно, що напередодні дня сім’ї у  нашій громаді народилась нова прийомна сім’я Ігнатенків. Здійснилась мрія маленького Ванюші, який так довго чекав люблячих маму і тата. Міський голова Віталій Войцехівський  подякував та вручив подяки і символічні подарунки усім родинам, які взяли на себе відповідальність виховувати та дарувати любов малечі.
І поки посадовці та батьки говорили про різні питання розвитку громади на малечу чекав сюрприз. Діток дошкільного і молодшого шкільного віку запросили розважитися у бейбі румі, а старші – відвідали молодіжний клуб журналістки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).