Послаблення карантинних обмежень дозволяє золотонісцям нарешті повернутися до масових заходів духовного наповнення. Як розповіла заступниця Золотоніського міського голови з гуманітарного напрямку Мар’яна Ніщенко, вже у другій половині травня у громаді відновляться вуличні акції, книжкові виставки, концерти та вистави. Пише Золотоноша.сіті.

14 травня у центральній бібліотеці для дорослих та дітей пройде вулична акція до Міжнародного дня сім’ї.

15 травня у Коробівському сільському будинку культури відбудеться День родини.

17 травня вас запрошують міські бібліотеки. У Золотоніській бібліотеці на Благовіщенській директорка Людмила Безкровна підготувала для відвідувачів книжкову виставку «Сто порад садівникам та городникам». У Центральній книгозбірні пройде озвучена книжкова виставка «Цікаві факти про Європу». Цього ж дня бібліотекарі організують для вас вечір дружби «відкрий для себе Європу».

18 травня відбудуться урочистості біля пам’ятного знака «Чорним запорожцям». Працівники Золотоніського краєзнавчого музею ім. Михайла Пономаренка запрошують на День відкритих дверей. А в Центральній бібліотеці ви зможете взяти участь в інтерактивному майданчику «Відкриваємо Європу разом». Цього ж дня у Крупському будинку культури о 17 годині відбудеться концерт, присвячений Дню матері.

19 травня у районному будинку культури актори Черкаського театру ім. Т. Г. Шевченка презентують дві вистави. О 13 годині до залу запросять юних глядачів на дитячу виставу «Пригоди світлофорії». О 18.30 – поціновувачі театрального мистецтва переглянуть творчу гру «Обережно жінки».

З архіву "Златокраю".З архіву “Златокраю”.

20 травня – День вишиванки. На площі Героїв Майдану відбудуться масові урочистості. У Золотоніському краєзнавчому музеї випаде нагода дізнатися цікаву історію української вишиванки.

21 травня – у Деньгівському сільському будинку культури пройде концерт, присвячений Дню матері.

22 травня – День села у Коробівці. Ви зможете побувати на урочистостях та більше дізнатися про життя сільської міні-громади: відчути дух колоритних традицій та звичаїв.

З архіву "Златокраю" - 2019 рік.З архіву “Златокраю” – 2019 рік.

24 травня – глядачів запрошує «Ліга сміху», яка відбудеться у районному будинку культури.

27- 28 травня випускники Золотоніської дитячої музичної школи подарують вам чудові миті насолоди від свого мистецтва. Два травневі вечори поспіль ви зможете поринути у світ віртуозності маленьких музикантів.

Завершиться травневий цикл культурних заходів 30 травня. До районного будинку культури з оригінальною програмою завітає ансамбль «Лісапетний батальйон».

Слідкуйте за нашими анонсами і отримуйте духовне задоволення та культурний відпочинок!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).