Золотоніська громада – одна з небагатьох, яка після реформи децентралізації не оптимізовує освітню мережу. Вчителі продовжують працювати у сталому режимі, вчасно отримують заробітну плату, а матеріально-технічне забезпечення закладів освіти постійно оновлюється. На минулому тижні міська влада поспілкувалася з колективами освітніх установ сіл Коробівка, Деньги та Благодатне.

Міський голова Віталій Войцехівський висловив подяку та захоплення наполегливою роботою освітніх колективів у селах. Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко запевнила педагогічних працівників, що оновлення осітньої галузі громади, у якісно технічному та навчальному плані, триватиме. “Наше з Вами завдання упевнити всіх, що сільська освіта нашої громади – одна з найкращих і своїми досягненнями продемонструвати потяг до змін,” – зазначила посадовиця. Начальниця ввідділу освіти Ольга Строкань деталізували плани та перспективи розвитку кожного закладу у наступному навчальному році.

На зібраннях педагоги піднімали різні теми: від розвитку громади в цілому до навчальних планів і програм. Зустрічі пройшли у доброзичливій та дружній атмосфері.  Такі зібрання стануть традиційними

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).