Першого березня у Будинку дитячо-юнацької творчості надвечір стало гамірно. Це не дітвора активізувалася на численних гуртках: поспішали на інтелектуальну гру «Брейн-ринг» завсідники цього популярного заходу. Про це повідомляє Золотоноша.City.

Директор закладу Олександр Омельченко разом з однодумцями давно виношував ідею організувати змагання, але головна мета – підтримка ЗСУ. На поєдинки за червоно-зеленими столами зголосилися капітани 4-х команд: Віталій Гавва, Віталій Носуля, Віталій Войцехівський та Микола Синьоок. Склади збірних, зважаючи на мобілізацію гравців, були переформатовані. Тому змін зазнали й назви, до яких звикли. Натомість, після злиття утворилася «Солянка», що об’єднала команду Віталія Войцехівського та Валерія Федорця («Код №7»). Кожна із збірних задонатила стартову суму, до якої мали змогу доєднатися усі бажаючі із числа глядачів. А в залі були й військові, й переселенці, й молодь.

Незмінний ведучий Олександр Омельченко дещо змінив правила гри: поєдинок включав лише 6 запитань і було скасоване правило 2-х балів.

Фіналісти розігрували 12 балів. Традиційно, до гри залучалися і глядачі, які за правильні відповіді отримували поробки умільців. Відзначився й староста Кропивни Олександр Кипич, для якого брейн-ринг став відкриттям. Відрадно, що точні варіанти озвучували й старшокласники, отримуючи від цього особливе задоволення.

У фінал вийшли команди «Вінегрет» Віталія Гавви та викладачів БДЮТ – капітан Віталій Носуля, де перемогу отримали «вінегретівці». На третю сходинку піднялася «Солянка», що переграла збірну Миколи Синьоока «Інтелектуальний кураж».

Та, мабуть, вперше гравцям було байдуже до остаточних результатів, якими ніхто не переймався. Куди важливішим стала акція збору коштів і можливість відволіктися бодай на годину від проблем, пов’язаних із війною і у яких варимося вже не перший рік.

“Хочу подякувати організаторам за нагоду повернутися на мить у довоєнний час, у таку мирну атмосферу”, – подякував підприємець Віталій Гавва.

“Вдячний організаторам за запрошення і радію, що став дотичним до волонтерського збору, – продовжив народний депутат Віталій Войцехівський. – Переконаний, що кожен по-своєму, маленькими кроками ми наближаємо нашу перемогу. Ми сильні – і нікому нас не здолати”

“Інтелектуальна гра – супер, мені дуже сподобалося, – поділився враженнями опісля Олександр Кипич. – Не вистачає тільки нашої команди старост! Було дуже цікаво спостерігати за комунікацією збірної за столом”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).