Сьогодні начальник Золотоніського відділу ДСНС Олександр Пилипенко продемонстрував встановлений пневмо-каркасний намет – цілодобовий пункт обігріву, який розміщений на території пожежної частини. Посадовці міста та голови громад Золотоніського району детально ознайомились із функціонуванням розгорнутого пункту.

На засіданні 25 сесії депутати внесли зміни до Комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки Золотоніської територіальної громади і прийняли рішення про виділення субвенції із місцевого бюджету на придбання пневмо-каркасного намету з тепловою гарматою та дизель-генератором.

Такі нові намети виготовлені з тканин із покриттям, що не підтримують горіння та мають високий опір водопроникненню. Їхня конструкція дозволяє компонувати наметові комплекси, наприклад, разом із подібними наметами, які вже облаштовані у Чорнобаївській та Драбівській громадах.

У пункті обігріву встановили розкладні ліжка із постільною білизною та декілька лавок. Завдяки генератору працюватимуть розетки, тож буде змога зарядити мобільні телефони, а за допомогою теплової гармати температура всередині може триматись близько +20°С. Для комфортного перебування дітей там облаштували дитячий куточок. Загалом у наметі може перебувати кілька десятків людей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).