Не перший рік на території Золотоніської громади в Управлінні житлово-комунального господарства функціонує відділ муніципального інспектування. Переважна більшість мешканців знає про існування такого відділу. Найкраще ж із «муніципалами» знайомі злісні порушники правил благоустрою та горе-водії – любителі припаркувати своє авто на зупинці громадського транспорту чи в інших невстановлених для цього місцях.

Одна з головних задач муніципальних інспекторів – контроль за дотриманням Правил благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади, затверджених рішенням Золотоніської міської ради від 29.04.2021 N7-15/VIII. Вони були ухвалені з метою забезпечення комфортного та безпечного життя мешканців громади, а в окремих випадках – притягнути порушників до відповідальності за скоєні ними адміністративні правопорушення.

Із настанням весняного періоду інспектори розпочали піше патрулювання центральної частини міста, яке відтепер стане регулярним. Тому усіх охочих завдати шкоди об’єктам благоустрою, розмістити рекламне оголошення у не встановленому для цього місці, пошкодити комунальне майно, викинути сміття у невстановлене місце, закликаємо сто разів подумати. Адже покарання в рамках чинного законодавства не змусить себе довго чекати.

Зберігаємо чистоту нашої громади разом!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).