Сміх – це життя. Сміх – та складова, без якої усі ми давно би впали у суспільну депресію. Як би складно нам не було нині, але час від часу має бути місце і гумору. Актуальному, болючому, очікуваному, але гумору.

28 лютого у Міському будинку культури відбувся благодійний концерт відкритої золотоніської Ліги Сміху. У гості до нас цього разу із важливою метою завітали відомі колективи телевізійного шоу на каналі “1+1”. Головна мета – підтримка Збройних Сил України.

Концертну програму презентували чемпіони телевізійної Ліги Сміху – СМТ (Полтава, Шишаки), її учасники – “30+” (Житомир), відомі золотонісцям хлоцці й дівчата – Централ Severnyi (Чернігівщина), котрі починали свій шлях саме на нашій сцені, а також колективи “Наталі” (Житомир), “ЮляВалера” (Київ), та “Сажа” (Черкаси). Потужний склад учасників зумовив і потужну насиченість гумором усього заходу, котрий тривав понад 3 години.

Окрім них, Золотоношу відвідали ще одні цікаві гості: разом із з народним депутатом України Віталієм Войцехівським, який у тандемі із ГО “ВПО України” і став ініціатором цього заходу, до благодійності долучились його колеги по парламенту – Максим Ткаченко та Сергій Козир.

Окрім напрочуд цікавих, дотепних та актуальних виступів команд, протягом усього концерту виконувалась і справжня мета заходу – благодійність. Сюди додались кошти від усіх квитків, як завжди це буває у Золотоноші, внески із спеціальної скриньки, що стояла у холі Будинку культури, а також головна родзинка – аукціони у перервах між виступами. Лоти, здавалось би, нехитрі, але дуже якісні, вироблені з душею місцевими дітьми та майстрами декоративно-ужиткового мистецтва задля допомоги військовим. За ці вироби люди не соромились робити внески від 2 тисяч гривень, до, навіть, 200 Євро. Окрема перлина була останньою, за яку глядачі довго боролись на аукціоні – хендмейд-лялька у вигляді путіна на шибениці.

В цілому, отримавши вечір дуже якісного гумору, глядачі передали 53 тисячі гривень на нагальні потреби одного з батальйонів Територіальної оборони. Власне, на сцені вони й були передані двом золотонісцям, котрі зараз несуть службу в дуже гарячому місці – Валерію Жуковському та Олександру Пузєєву. Останній, до речі, неодноразовий переможець місцевої Ліги та капітан команди “Активія”. Військовослужбовці подякували за ініціативу та наголосили, що такі заходи потрібні обов’язково. Глядачі ж вшанували їх оваціями, а їхніх побратимів, котрих вже нема – хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).