«Танцюй для Перемоги» – таким було гасло масштабного благодійного танцювального дійства, що відбулося в СШІТ №2. Танцювальний батл класних колективів, благодійний ярмарок, виступ рок-гурту «Collapse» та барабанщиків школи – все для того, аби висловити безмежну й безвимірну вдячність Силам Оборони й зібрати кошти на засоби від комарів для військових.

Виступи класних колективів судили місцеві митці та волонтери: Ірина КузнєцоваЛеся ОрленкоМаргарита Лазарєва та Юлія Денисенко. Перемогу здобули учні 7-А класу, колективи 8-А та 6-Б класів посіли друге й третє місця відповідно. Приз глядацьких симпатій отримав 6-А клас.

Як зазначають у навчальному закладу, драйвові, сучасні, патріотично спрямовані, неповторні й чуттєві виступи команд на якісь хвилини повернули всіх у щасливі довоєнні часи, і від цього ще більше хотілося дякувати нашим ЗСУ за можливість жити, творити й відчувати. Найкраща ж подяка, звісно, та, яку можна спрямувати на допомогу військовим. Із цією задачею колектив впорався на відмінно.

Наприкінці заходу оголосили зібрану суму, зібрану учнями, вчителями, батьками й гостями. Вона становила 17900 гривень. Ці кошти відразу ж передали представниці ГО «Золотоніський координаційний комітет сприяння обороні України» Юлії Денисенко. Кожна гривня буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).