78 років тому українці зробили надзвичайно вагомий внесок у Перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць. У День пам’яті та примирення  заведено віддати належне не тільки всім загиблим борцям проти нацизму та його жертвам, а й привітати, вшанувати живих.

Тож, посадовці міста та району привітали ветерана Другої світової війни, на чию долю випало пережити понівечені фашизмом роки, Сизька Григорія Степановича. Він відзначився своїм масовим героїзмом, мужністю та хоробрістю. У 1943 році допомагав партизанському загону, що діяв на території міста Золотоноша та під час виконання завдання попав під мінометний обстріл, отримав поранення в ногу. Згодом закінчив Київський будівельний технікум та працював будівельником. Та, у свої 93 роки веде досить активний спосіб життя.

Не можливо спокійно слухати історії очевидця нацизму XX століття, усвідомлюючи, що у XXI столітті український народ потерпає від рашизму. “Ніколи не міг подумати, що доведеться пережити це знову”, – гірко промовив Григорій Степанович і заплакав.

Останні роки продемонстрували всьому світу, що українці не втратили патріотизму та сили. Учасники бойових дій – гідні нащадки героїв Другої світової війни.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній!

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).