Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів про стабільну ситуацію на електромережі та відсутність аварійних ситуацій на території громади, дефіцит потужності не прогнозується. Додав, що розголос про стабільне відключення електроенергії з травня офіційно НЕ підтверджений.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Минулого тижня були здійснені аварійно-відновлювальні роботи на системі водопостачання по вулицях: Гайдамаки, 6, Благовіщенська, 66, Замкова. Також фахівці відремонтували об’єкт благоустрою (частину дворового проїзду) по вулиці Благовіщенська, 94, 96, який було пошкоджено під час проведення аварійних робіт. На вул. Шевченка, 131 поставили каналізаційний колодязь. Спеціалістами підприємства було знято показники з 12 лічильників. Тож, за отриманими даними загальна розбіжність склала 662 м3.

Завдання: провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями стосовно зняття показників лічильників для уникнення непорозумінь щодо нарахувань за спожиту воду.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що за минулі вихідні сталося 10 аварійних ситуацій в багатоквартирних будинках та надходили виклики спеціалістам (7 звернень у суботу, 3 – у неділю). Також у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон, роботи з благоустрою на прилеглих територіях та реконструкції малих архітектурних форм. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій. Через недбальство мешканців на вул. Соборна, 18 фахівці провели аварійні ремонти на каналізаційній системі будинку.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. Сьогодні роботи проводитимуться у селі Благодатне.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Начальник управління ЖКГ: було повідомлено про закінчені роботи з асфальтування доріг на таких вулицях: Шевченка, Ринкова та Івана  Григоровича- Барського. Сьогодні працівники підрядної організації переїдуть на кілька днів до села Благодатне, де ситуація з дорогами досить критична. Увага приділятиметься найпроблемнішим місцям: вулиця Шевченка, під’їзд до центру від вул. Максимовича, спуск від церкви до крамниці, частково вулиця Центральна.

Завдання: провести інформаційну-роз’яснювальну роботу з мешканцями міста щодо правил сортування сміття та розміщення адресних табличок згідно з Правилами благоустрою міста.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про посилену роботу підприємства. На території громади активно тривають роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги. У зв’язку з тимчасовими заморозками поверхні грунту були призупинені роботи з висаджування клумб.

Завдання: провести роботи з благоустрою у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).