12 травня відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Золотоніської міської ради. Підставою для розгляду справ є 7 протоколів про адміністративне правопорушення, складені працівниками сектору інспекції з благоустрою УЖКГ та працівниками поліції за період з 8 по 12  травня.

Під час засідання було розглянуто 4 протоколи за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», а саме: про складування сміття у невідведених місцях, неналежне утримання тварин (собак), відсутність договору про вивіз твердих побутових відходів та захаращення земельних ділянок.

Працівники сектору інспекції за зазначений термін склали 2 протоколи на основі заяв-скарг щодо неналежного утримання собак їхніми власниками. Згідно з Правилами благоустрою міста, зокрема п. 9.1.26. – виводити собак з жилих та інших приміщень, а також ізольованих територій в загальні двори або на вулицю на повідку, а собак, породи яких входять до переліку порід згідно із додатком 1 до Порядку і Правил проведення обов’язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 липня 2002 року № 944, за межі квартири, території подвір’я, організацій, підприємств, у загальні двори або на вулицю, на повідку і в наморднику.

Також на розгляді адміністративної комісії перебував адміністративний матеріал, складений працівниками поліції, відносно жителя с. Кропивна, який вгостив неповнолітнього алкоголем. Варто знати те, що доведення осіб, які не досягли 18-річного віку до алкогольного сп’яніння – тягне за собою накладення штрафу.

У результаті засідання, вивчивши матеріали справ, адміністративна комісія прийняла відповідні рішення. При вирішенні питання про накладання адміністративного стягнення, комісія враховувала норми чинного законодавства про адміністративні правопорушення, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, а також обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).