Золотоніські енергетичні мережі: очільник підприємства доповів, що ситуація на енергетичній мережі міста ускладнена. Фахівці проводять роботи з відновлення кабельних ліній, які було виведено з ладу. Також продовжуються роботи з прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

 КП «Міський водоканал»: підприємство працює у штатному режимі. На вихідних через негоду сталася аварійна ситуація на об’єкті інфраструктури, внаслідок якої її було знеструмлено. У зв’язку з роботами на системі водопостачання 12 липня з 9:00 до 17:00 буде припинено водопостачання по всьому місту, порадили зробити необхідний запас води. Також найближчим часом будуть придбані лічильники води для подальшого їхнього встановлення в решту багатоповерхівок.

Завдання: вирішити проблему на системі водопостачання міста.

ПрАТ «Янтарь»: керівник підприємства доповів, що минулі грозові та дощові дні шкоди не завдали, покрівлі у багатоповерхівках не протекли. Загалом у місті продовжують проводиться роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові літні обходи та обстеження будівель, косіння зелених зон на прибудинкових територіях, роботи з благоустрою. Додатково повідомив про продовження робіт із планового технічного обслуговування електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

 Завдання: надати звіт про виконані роботи.

 ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі. Минулого тижня були здійснені роботи з проведення мережі вуличного освітлення у селі Благодатне. Очільник повідомив, що через грозові дощі багато кабельних ліній у місті та населених пунктах вийшли з ладу. Фахівці підприємства проводять аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за заявками мешканців.

Завдання: максимально оперативно виконувати заявки мешканців громади.

Управління ЖКГ: було повідомлено, що за допомогою спеціальної машини УЯР-01 у місті була відремонтовано вул. Енергетиків. За планом, такого роду робіт зазнають вул. Шевченка та с. Деньги, втім, у зв’язку з несприятливими погодними умовами вказані роботи перенесені. На замовлення управління житлово-комунального господарства тривають роботи з впорядкування сміттєзвалищ у сільських населених пунктах громади. Також минулого тижня підрядною організацією було проведено роботи з асфальтування пішохідної доріжки на вул. Баха.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: Працівники активно продовжують виконувати роботи з косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги, обрізання дерев  та забезпечення твердим паливом людей пільгових категорій. Також доповіли, що вже найближчим часом будуть завершені роботи з облаштування модульного туалету, який знаходитиметься поблизу дитячого майданчика, неподалік стоянки.

 Завдання: провести роботи з обрізки дерев у с. Коробівка.

Добровільна пожежна команда: керівник доповів, що нещодавно рятувальники взяли участь у спеціальних дводенних навчаннях, які відбувалися у Черкасах. Відпрацювали процес порятунку людей на воді і з висоти, відкачування води, розгортання пунктів санітарної обробки людей, спеціальної обробки техніки, надання медичної, психологічної допомоги тощо. Також додав, що проводилися роботи з ліквідації наслідків негоди.

Завдання: перевірити наявність знаків «Купання заборонено» у населених пунктах.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).