Аби в умовах надзвичайних ситуацій діяти впевнено та злагоджено, Добровільна пожежна команда села Благодатне взяла участь у масштабних навчаннях, які на березі річки Дніпро проводили аварійно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Як у день, так і вночі, під наглядом досвідчених інструкторів, рятувальники підвищували практичні навички роботи з аварійно-рятувальним обладнанням, вдосконалювали свої професійні знання з експлуатації мотопомп іншої пожежної техніки та відпрацьовували процес порятунку людей на воді і з висоти, відкачування води, розгортання пунктів санітарної обробки людей, спеціальної обробки техніки, надання медичної, психологічної допомоги тощо.

До того ж, важливою складовою навчань стало відпрацювання питань організації евакуації населення та дій в умовах підтоплення.

«Розвиток добровольчого руху в територіальних громадах області та їх професійна підготовка, дозволяють реалізувати важливу програму забезпечення безпеки громадян на територіях віддалених від Державних пожежно-рятувальних підрозділів», – підсумував завідувач сектору безпеки громади Максим Масюк, який безпосередньо брав участь у напрацюваннях.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).