Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про стабільну ситуацію електропостачання, продовжує діяти зелений графік відключень. Додатково повідомили, що низка місцевих підприємств звернулася з проханням відновлення електропостачання у нічні години оскільки рівень споживання значно зменшується, що дає змогу відновлювати виробництво вночі.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  керівник підприємства повідомив, що у зв’язку з відключеннями електроенергії в багатоквартирних будинках з’явились певні проблеми з водопостачанням, що в свою чергу через недбальство деяких мешканців призвело до утворення аварійних ситуацій на каналізаційних системах будинків.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків з метою недопущення повторення аварійних ситуацій на каналізаційних системах.

КП «Міський водоканал»: доповіли про аварійні роботи з відновлення насосного обладнання на кварталі №3 у зв’язку з чим тимчасово припинено постачання води на вищезазначеному кварталі. Також повідомили про закупівлю генераторів з метою забезпечення безперебійним постачанням електроенергії об’єктів критичної інфраструктури таких як очисні споруди, насосні станції тощо.

Завдання: до кінця поточного місяця завершити роботи на домантівському водозаборі.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про роботи з заміни пошкоджених ліхтарів на системі вуличного освітлення. Додатково повідомив про велику кількість звернень громадян у зв’язку з пошкодженням побутової техніки, причиною яких стали аварійні відключення електроенергії.

Завдання: вкотре провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців з метою максимальної економії електрики та недопущення аварійних ситуацій.

Дорожні служби: доповіли про початок робіт з експлуатаційного утримання вулично – шляхової мережі громади в зимовий період. Під час погіршення погодних умов комплекс заходів з чистки доріг від снігу та доставки піщано – сольової суміші на найбільш складні ділянки автошляхів проводився у всіх населених пунктах громади. Додали, що наразі, за сприянням погодних умов, будуть проводитися ямкові ремонти доріг.

Завдання: встановити дорожні знаки в с. Кропивне.

Служба благоустрою: очільниця  доповіла про стабільну роботу підприємства та відновлення витраченої піщано – сольової суміші. Також повідомила про вжитий комплекс заходів під час останніх снігопадів з очищення тротуарів та пішохідних доріжок. Продовжуються роботи з забезпеченням твердим паливо ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій.

Завдання: надати звіт про виконані заявки.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).