На базі Золотоніської підстанції Лівобережної станції швидкої медичної допомоги було проведено перший етап капітального ремонту. Роботи відбуваються за рахунок співфінансування Золотоніської міської ради.

Сьогодні, щоб переконатися у реалізації спільної роботи, відбулася зустріч першого заступника міського голови Олега Масла, заступника міського голови Олександра Флоренка та керівника КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» Ігоря Фесуна. На зустрічі зібралися також лікарі та фельдшери.

За словами Ігоря Анатолійовича, якщо вони взялися до справи, то, незважаючи ні на що, будуть її доводити до кінця.

– Роботи ще достатньо, щоб облаштувати будівлю так як слід. Проте на цей момент підстанція на пів шляху до осучаснення. Для сталого електропостачання сюди вже прямує електростанція із Києва. За кошти всесвітнього банку ООН кожний підрозділ забезпечений ноутбуками,  – додає очільник Обласного центру.

Оглянувши приміщення з початковою стадією ремонту, Олег Масло зауважив на тому, що міська рада бере на себе зобов’язання забезпечити будівлю новими меблями.

У процесі обговорення працівники швидкої медичної допомоги висловили свою вдячність міській владі за підтримку та допомогу у такі складні часи, наголосивши ще на малих, але важливих проблемах медичної станції.

Завершили зустріч досить приємною та корисною справою – вручили автомобіль, придбаний за зібрані кошти мешканців усієї області, військовому сину фельдшера. Ігор Фесун зазначив, що подібні збирання коштів на автомобілі для ЗСУ вже відбувалися. Однак раніше транспортний засіб передавали тільки для працівників центру медичної допомоги, які на фронті, а зараз і для їх дітей військовослужбовців.

  

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).