День Святого Миколая Чудотворця – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, затишок та любов.

Що може бути гіршим за те, що малеча, натомість радісного, дивовижного і спокійного дитинства, живе за ґратами дорослого хвилюючого питання: «Мамо, коли закінчиться війна?»

Тому, цього особливого року ми не могли залишити діток без подарунків від Миколайчика, адже всі вони з нетерпінням чекали на зиму, а саме на ніч з 18 на 19 грудня – ніч, коли на землю сходить добрий чарівник.

Традиційно за ініціативи нашої команди у приміщенні Золотоніського міського будинку культури відбулася вистава для дітей до Дня Святого Миколая. Головною метою заходу було подарувати дітям хоча б краплинку щастя і справжнього передноворічного дива. Дитячі очі були наповнені радістю та втіхою. 19 грудня у серцях маленьких українців знов запалився вогник надії.

У проведенні святкового заходу взяв активну участь колектив міського будинку культури, який підготував цікаву та повчальну виставу із хореографічними номерами.

По закінченню святкового концерту до дітей вийшов Святий Миколай, який привітав усіх зі святом та подарував солодощі присутнім у залі дітям.


Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).