ЗОЛОТОНІСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 22.06.2021  № 9-9/VIII

Про обмеження реалізації алкогольних напоїв
на території Золотоніської міської територіальної громади

Відповідно до Закону України від 22.03.2018 № 2376 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових”, запобігання зростанню алкогольної залежності серед населення, а особливо молоді, здійснення якісного та своєчасного контролю за реалізацією алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та пива, а також з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, керуючись ст. 25, п. 44 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в
Україні”,

міська рада вирішила:

  1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства), у період з 22.00 години до 08.00 години кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.
  2. Заборонити на території Золотоніської міської територіальної громади продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці (крім суб’єктів господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування).
  3. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території Золотоніської міської територіальної громади незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
  4. Доручити:

4.1.Відділу прогнозування та розвитку громади виконавчого комітету Золотоніської міської ради довести суть та вимоги цього рішення до відома всіх суб’єктів підприємницької діяльності на території Золотоніської міської територіальної громади, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями, а також забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

4.2.Відділу освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради приділити особливу увагу заходам щодо організації у шкільних навчальних закладах інформаційної роботи стосовно роз’яснень про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв та тютюну на організм людини, а також переваг здорового способу життя.

5. Рекомендувати Золотоніському районному відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області (Охріменко О.В.) забезпечити в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-1, 15-2, 15-3 Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” від 19.12.1995 року №481/95-ВР ( із наступними змінами) і цього рішення.

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Золотоніської міської ради від 18.05.2011 №7-8/VI „Про обмеження реалізації алкогольних напоїв в нічний час на території міста Золотоноша” з внесеними змінами.

7. Координацію роботи з виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Масла О.М., контроль за виконанням покласти на постійні комісії з питань фінансів, цін, побутового та торговельного обслуговування, господарської діяльності (Остроглазова В.В.) та з питань розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та зв’язку (Слюсар О.О.).

Міський голова                                                  Віталій ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ

 Рішення Золотоніської міської ради від 22.06.2021 №9-9 “Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території Золотоніської територіальної громади

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).