У Золотоніській громаді добіг завершення 2020-2021 навчальний рік. Такий складний і невизначений на початку щодо форми навчання; уперше продовжений освітній процес аж до червня та без загальноміського масового святкування випускного на центральній площі міста. Тож, мабуть, особливо цінними є відзнаки випускників за здобуті досягнення в таких екстремальних нестабільних умовах. Пише Золотоноша.сіті

8 одинадцятикласників отримають медалі вищого ґатунку і 4 – срібні

У гімназії ім. С. Д. Скляренка «золото» здобули:

  • Софія Грязон,
  • Ілона Гриценко,
  • Анна Талан,
  • Анастасія Вовненко;

у спеціалізованій школі №2 інформаційних технологій:

  • Анна Терещенко,
  • Оксана Гавва,
  • Владислав Фролов;

у зош №3:

  • Анна Сердюк.

Срібними медалістами стали: Анастасія Нерух (гімназія), Максим Лещенко (зош №5), Антон Насонов та Діана Сущенко (Деньгівський навчально-виховний комплекс).

Нагадаємо, гімназистка Софія Грязон здобула 200 балів на зовнішньому тестуванні з англійської мови. Як розповіла директор КУ «Золотоніський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталія Строкань, Софійка стала першою медалісткою в історії Золотоноші за весь період ЗНО, котра пройшла випробування, здобувши за кожен предмет по 12 балів: з математики дівчина отримала 191 бал, з української мови та літератури – 196. До речі, в атестаті випускниці лише найвищі бали – 12!

З 25 червня по 2 липня у Золотоніській громаді проходять випускні вечори

25 червня атестати отримали школярі зош №6, Благодатнівської школи, Деньгівського та Крупського НВК.

26 червня випускне свято відбулося у міській школі №5 та у Коробівському навчально-виховному комплексі.

29 червня зі школою попрощалися випускники-гімназисти.

1 липня, о 14 годині, офіційні урочистості розпочнуться у спеціалізованій школі №1.

Бажаючі привітати випускників із закінченням школи можуть завітати 2 липня у СШІТ №2, зош №3 та Кропивнянську загальноосвітню школу, де церемонії розпочнуться о 16 годині.

195 випускників 2021 року Золотоніської громади покинули стіни шкіл й обирають життєві стежини. Хай будуть вони успішними і рівними, допоможуть знайти кожному своє місце в житті, реалізувати своє покликання!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).