Завершується проведення заходів у межах проєкту «Психічне здоров’я у Золотоніській громаді», що реалізовувався Золотоніською ММГО «Центр розвитку молоді». Важливим компонентом роботи було надання психологічної підтримки для різних груп: молоді, батьків, вчителів.

У молодіжному центрі “Арт Простір” проводилися зустрічі, спрямовані на створення довіри між молоддю та психологом. Алла Прокопчук, дипломований сімейний лікар і кризовий психолог, провела 24 заняття. Створення довіри є важливим елементом для молоді, щоб відчувати комфорт та безпеку під час обговорення особистих та емоційних проблем. Заняття з психологом спрямовані на підтримку психологічного та емоційного благополуччя молоді, розвиток їхніх навичок і допомогу у подоланні особистих труднощів. Також проводилися індивідуальні консультації.

3 навчальні заклади Золотоноші мали можливість по проєкту провести на своїх базах тренінги відповідно до обговорених потреб.

У ЗОШ № 3 проходили зустрічі з психологом Наталією Гурець, (практичний психолог і психотерапевт, сертифікований транзакційний аналітик і член Української спілки психотерапевтів (УСП). На зустрічі з пані Наталією Гурець обговорювалися важливі теми щодо психоемоційного здоров’я: психологічна робота в умовах війни, ресурсні практики для впровадження у роботі, попередження вигорання.

В гімназії ім. С.Д. Скляренка зустрічі проводила психолог Марія Полозун. Обговорювалися теми важливості емоційного стану батьків для комфортного дитинства. Батьки під час цього тренінгу мали можливість поринути в світ своєї дитини, розглянути свої власні досвіди та працювати над збереженням свого ментального здоров’я. Цей підхід сприяє покращенню взаємин між батьками й дітьми та створенню здорових, відкритих сімейних стосунків.

В СШІТ № 2 організовано спільно з гінекологом Таїсією Крисенко, лікарем акушер-гінекологом з Києва, зустрічі для жінок-матерів. 3 зустрічі були спрямовані на підвищення обізнаності щодо жіночого здоров’я. Така ініціатива сприяє збереженню фізичного та психологічного здоров’я підлітків та створює здорові, відкриті сімейні стосунки.

Зустрічі із психологами та фахівцями із ментального здоров’я стали важливою ініціативою для підтримки психологічного благополуччя та розвитку навичок учнів та їхніх батьків. Вони допомагають зміцнювати комунікацію та взаємодію у шкільному колективі та сім’ях.

Проєкт у Золотоноші реалізовувався за підтримки «Ротарі-Е Клуб Україна» та проходив у співпраці з відділом освіти та службою у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).