8 листопада відбулась позачергова, 36-та сесія Золотоніської міської ради VІІІ скликання. Перелік основних питань: про внесення змін до бюджету територіальної громади на 2023 рік, вирішення земельних відносин. Порядок денний містив ключові питання про виділення коштів на потреби військових, облаштування укриття у школах і ремонту у лікарні.

Сесію відвідали очільники структурних підрозділів, старости, журналісти, представники ТрО і жителі громади. В цілому обранці розглянули 7 питань. За результатами сесії ухвалили рішення щодо виділення 6 мільйонів 300 тис грн на потреби ЗСУ та видатки, які повʼязані з війною.

Із них 3,3 млн прямих видатків передбачені для Територіальної оборони. Окрім цього, сюди ж надійдуть ще 670 тисяч гривень перерозподілених коштів, а 230 тисяч – на інші підрозділи. Решта коштів будуть витрачені на облаштування укриттів в освітніх закладах і лікарні, а також на проєктно-кошторисну документацію для будівництва реабілітаційного відділення у Золотоніській багатопрофільній лікарні для поранених військових.

Переглянути відеозапис позачергового засідання 36-ї сесії Золотоніської міської ради депутатів VIII скликання

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).