Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради повідомлено, що Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою промоції Державної програми “єРобота: “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей” у партнерстві з  Філія-Черкаське обласне управління АТ “Ощадбанк”, Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари та консультації військових та членів їх сімей (чоловіка чи дружину), які розглядають можливість розвитку або започаткування власної справи.

Участь в семінарах дасть Вам можливість:

  • Дізнатися як взяти участь в рамках Державної Програми “єРобота: “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”.
  • Дізнатися про фінансові критерії оцінювання претендентів на грант. Консультації, як підвищити власні шанси на грант від  від Уповноваженого банку в рамках Державної Програми “єРобота: “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”.
  • Отримати консультації від фахівців Черкаського обласного центру зайнятості  щодо проходження співбесід по представленню та захисту бізнес-плану в рамках Державної Програми “єРобота: “Грант для ветеранів та членів їхніх сімей”.

Посилання на реєстрацію –   https://surl.li/iuvlr

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).