«Книга про минуле, але заради того, щоб у нас було майбутнє» – так можна назвати презентацію книги про історію того чи іншого села. Такі книги є надзвичайно пізнавальними та важливими, адже історія України складається з мікроісторій –  історій окремих населених пунктів.

8 липня у Деньгівському Будинку культури відбулася презентація книги «Село Деньги в українській історії», авторами якої є уродженці села Григорій Голиш, Анатолій Воропай та Лариса Лисиця.

На презентацію книги завітали секретар міської ради Наталія Сьомак, староста села Деньги Наталія Сергієнко, директор Золотоніської центральної бібліотеки Галина Безкровна, начальник відділу зв’язків з громадськістю Лариса Головань, кореспондент Валентина Рябчун та небайдужі до історії свого рідного краю люди.

«Велика подяка усім причетним до написання цієї книги за титанічну працю й вагомий внесок у своєрідному дослідженні та популяризації історії мальовничого села Деньги. Дивлячись на вас та вашу роботу розумієш, що означає бути справжнім патріотом рідного села», – пролунали слова вдячності від Наталії Сьомак.

З нагоди презентації книги відбувся концерт за участі колективу Деньгівського Будинку культури та маленьких артистів Деньгівського НВК. Також на огляд були представлені інші книги деньгівських письменників і різноманітні виставки місцевих умільців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).