(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги зі створення (оновлення) цифрової картографічної основи масштабу 1:2 000 для внесення змін до містобудівної документації на територію міста Золотоноша Черкаської області (ДК 021:2015: 71350000-6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)
  1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 121 263 грн. з урахуванням ПДВ.
  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.
  1. Обґрунтування обсягів закупівлі.

Обсяги обґрунтовуються відповідно до потреби.

Створення (оновлення) цифрових інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000, з метою внесення змін до генерального плану та плану зонування території міста Золотоноша, ведення єдиної цифрової топографо-геодезичної основи за матеріалами топографо-геодезичних знімань, виконавчих зйомок Управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин у Золотоніської міської ради – 1 послуга

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період надання послуги. Якість послуг повинна відповідати умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам та передбачати застосування необхідних заходів із захисту довкілля. .

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: визначено відповідно до наявної потреби прогнозованих обсягів послуги, в межах коштів додатково виділених рішенням міської ради № 26-17/VIII від 09.02.2023 року „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” .
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розмір очікуваної вартосіт визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 “Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару відповідно до розцінок які надані постачальниками аналогічних послуг.
  2. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.