Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. 
  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Дводіапазонний підсилювач сигналу для квадрокоптерів (ДК 021:2015:32350000-1: Частини до аудіо- та відеообладнання)
  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-015733-a
  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар (а також його складові) повинен бути новим, без технічних пошкоджень, технічно справним, що раніше не використовувався і готовим до експлуатації (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Технічні, якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим нормативним актам чинного законодавства (державним стандартам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля, охорони праці, екології та пожежної безпеки (надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист).

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 12 місяця з моменту продажу.  З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Постачальник повинен буде здійснити за власний рахунок транспортування запропонованого товару за адресою замовника. Постачання товару здійснюється до 25.12.2023 року (надати у складі пропозиції гарантійний лист)

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік

запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій. 

Опис предмета закупівлі

№ п/п Назва обладнання Технічні характеристики Кількість, штука
1. Дводіапазонний підсилювач сигналу для квадрокоптерів, виносна антена AVENGER Booster 2.4G/5.8G, (або еквівалент) Діапазон частот:  2400-2500MHz 5000-5800MHz

Ширина каналу:  20MHz&40MHz&1,80MHz. Підтримувані стандарти: IEEE 802.11a/n/ac

Режим роботи:  Bi-directional half-duplex, time division duplex

Вихідна та вхідна потужність:  10W(40dBm)x2; 0 20dBm

Коефіцієнт передачі та підсилення прийому: 18~20dB; 15dB±1

Шум: ≤2.5dB

Затримка передачі:  ≤1μs

Підсилення антени: 2.4G15dBi±1; 5.8G18dBi±1

Підтримувані напруги: 6-12V

Напруга та ємність акумулятора:  7.4V; 5000mAh. Тип роз’єму: N-K Female

Підсилювач сигналу антени:  розмір 250*155*54 мм

Робоча температура: -30 +70°C

Комплектація:  1 x Pro24G58GHi Підсилювач сигналу антени; 1х Адаптер живлення 12V 2А; х2 20 м кабелі-подовжувачі QMA вихід

Cумісність з квадрокоптерами: Універсальна. DJI Mavic, DJI matrice, AUTEL, FPV-дрони.

2

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до військових потреб та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 24.11.2023 № 36-5/VIII. 
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі та цінових пропозицій постачальників.

  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.