Підведення підсумків співпраці служби зайнятості з територіальними громадами

Усі 6 громад, зокрема Золотоніська, Новодмитрівська, Вознесенська, Зорівська, Гельмязівська, Піщанська, охоплені послугами державної служби зайнятості. Протягом року фахівцями Золотоніської міськрайонної філії організовано та проведено 20 виїзних заходів та робочих зустрічей, в тому числі для надання соціальних послуг незайнятому населенню, безпосередньо на території громади.

Понад 800 черкащан успішно реалізували право на безбар’єрне сприяння працевлаштуванню

Протягом січня-жовтня 2021 року працедавці Черкаського регіону подали до Черкаської обласної служби зайнятості 213 вакансій для праці людей з інвалідністю. Серед них були пропозиції, як для робітників, які не потребують спеціальної підготовки, так і для висококваліфікованих спеціалістів.

Професійна орієнтація від служби зайнятості доступна на онлайн-платформах

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, скерувавши багато сфер у формат онлайн. Для підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи, служба зайнятості пропонує використання освітніх платформ.

Стан ринку праці Золотоніщини

На сьогодні Золотоніська міськрайонна філії Черкаського обласного центру зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи. На безоплатній основі надаються послуги із сприння працвлаштуванню та підбор персоналу. Нині це сервісна установа сучасного формату, яка пропонує нові можливості для клієнтів.

Шановні клієнти Служби зайнятості!

Протягом березня-квітня 2021 року організовуватимуться тимчасові роботи з прибирання територій населених пунктів, з екологічного захисту навколишнього середовища, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, пам’ятників жертвам голодомору, загиблим під час виконання інтернаціонального обов’язку, кладовищ

Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

Які документи необхідно надати в центр зайнятості для реєстрації як безробітного

Процедура реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, визначена Порядком реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018  № 792 (далі – Порядок). 

comments powered by HyperComments