Майже 97 відсотків золотоніських вулиць і провулків освітлені. Однак це не межа. Тому є мешканці, котрі наполегливо намагаються домогтися цього блага цивілізації і на своїх околицях. Саме з цього приводу на щотижневу нараду комунальників завітав делегований житель вулиці Новопольова. Містяни за власні кошти придбали 3 ліхтарі, але ніяк не можуть дочекатися, коли ж нарешті вони вже працюватимуть. Перший заступник міського голови Олег Масло узгодив із представником ТОВ «380 В» Василем Падалкою орієнтовну вартість матеріалів та обсяг робіт для підключення вулиці до загальноміської енергопавутини. Він пообіцяв, що вуличне освітлення запрацює до кінця червня.

Дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» розпочали підготовчі роботи для асфальтування покриття на вул. Черкаська. Водіям слід зважати на дощову погоду і сховані під калюжами вирізані ділянки, аби потім не звинувачувати когось у власній необачності.

Олег Масло розповів про візит жителів буд. №38 на вул. Обухова, які скаржилися на сусідів з приватного сектора, котрі перекидають через паркан пакети зі сміттям у бік контейнерного майданчика. Щоби розібратися у ситуації, головний господарник міста побував на прибудинковій території. Його вразив контраст двох сусідніх ділянок – біля будинків №30 і №38: зразковий порядок у затишному дворі 30-ої багатоповерхівки, де мешканці господарюють спільно, і безлад біля 38-ої, де «повинен прибирати (неіснуючий) ЖЕК».

Керівник КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов доповів про заасфальтовані установкою УЯР-01 вулиці: Миколаївська, Гоголя, Богунського, Горького, Грушевського, Новоселівська. Комунальники замінять прогнилі сміттєві баки на нові відповідно до заявок старших будинків та узгодять з директором ринку встановлення кількох контейнерів на недільному товчку. Прилеглу до ринку територію нині розрівнює бульдозер.

 

Проведено впорядкування території навколо зони фонтану на площі Героїв Майдану. Завершені усі підготовчі роботи перед  нанесенням остаточного шару оздоблення водограю. Обсяг і швидкість робіт залежить від фінансування, яке депутати виділяють частинами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).