Аби допомогти особам, які постраждали від домашнього насильства, опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною, організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми ,,Місто Добра.

Місце знаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10.

Контакти : 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

                 +38(099) 2000 103 офіс БФ ,,Я майбутнє України”;

                 050 243 69 71 керівник Марта Левченко.

Електронна адреса : cityofgoodness@gmail.com

Мешканцями кризового центру ,,Місто Добра” можуть бути жінки із дітьми усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Кризовий центр для жінок із дітьми ,,Місто Добра” – це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей. Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись. Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Для зарахування до Кризового центру необхідно:

  • попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;
  • флюорографія;
  • аналіз на Torch – інфекції.

Ознайомитись з детальною інформацією про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми ,,Місто Добра” можна на офіційному сайті за посиланням: https://misto-dobra.com.ua

                                               Служба у справах дітей, молоді та спорту

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).