У співпраці з благодійним дитячим фондом «Подаруй дитині світ» у місті реалізовується проект «Школа відповідального батьківства».  Заняття проводять  практикуючі психологи з м. Черкас для батьківських колективів двох Черкаських шкіл та батьківської громади м. Золотоноша. Під час зустрічей, які проводять для різних груп батьків відповідно до  трьох вікових категорій дітей – початкова, середня та старша школа,  можна отримати інформацію щодо подолання труднощів у спілкуванні та вихованні, почути фахові поради. Заняття проходять по понеділкам та середам у зручний час.

Центральною темою, яка  порушується є розвиток  самостійності у дитині та виклики дистанційного навчання. Психологи радять виділяти 3 сфери – зовнішній фактор (тобто як дитина привчена до певного графіку і дотримується його), емоційний фактор (як батьки надають емоційну підтримку дитині, підвищують її самооцінку та відслідковують її успіхи) та розвиток самоорганізації (як батьки можуть поступово передавати відповідальність дитині, мотивувати та надавати можливість дитині «розкрити та зрозуміти себе»). Під час перших зустрічей батьки активно включилися в спілкування, ділилися власними лайфхаками та ідеями.

За результатами зустрічей будуть готуватися інформаційні матеріали з корисними порадами для поширення.

Бажаючі можуть долучитися до живого спілкування, проект триватиме ще 2 тижні. У цю середу 18 листопада зустрічатимуться батьки молодших школярів, а наступного тижня – старшокласників. Для участі у проекті потрібно заповнити швидку анкету (https://forms.gle/E5XTvp4xRzWucs2n7) та бути готовими виділити 1,5 години для спілкування.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).