За словами начальника управління ЖКГ Олександра Флоренка, на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи у центрі Золотоноші підрядник залив бетонну основу під майбутнє футбольне поле. На спортивному майданчику СШІТ №2 заасфальтували ділянки для штучного покриття волейбольного та баскетбольного майданчиків. Про це повідомляє видання Золотоноша.City

 

Працівники ПП «Базис плюс» «заморозили» міські фонтани: чаші резервуарів накрили дерев’яним настилом і огородили декоративним парканом. Пильщики обрізали дерева на вул. Баха, 67. Наразі проводять вирубування чагарників і дикої порослі у районі МРЕО.

«Базисці» дільниці благоустрою підтримують порядок на алеях парків і тротуарах центральних вулиць. Жінок у помаранчевих жилетках, що збирають сміття обабіч центральної вулиці, можна побачити не тільки в районі МБЗ, а й на підйомі із Згарів. За словами директора підприємства Олени Козлової, візит у Кропивну вразив чистотою сільських вулиць, відведеними місцями для збору сміття. Відчувається господарська рука очільника місцевої громади.

Як розповів директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов, протягом минулого тижня спеціалісти бригади аварійно-відновлювальних робіт підприємства ліквідували 2 пориви водогону на вулиці Миколаївська. На Домантівському водозаборі пробурюють 2 нові свердловини. На очисних спорудах міста йде підготовка до регламентної очистки відстійників. Дільниця саночищення працює у штатному режимі, вивезення сміття та ТПВ проходить відповідно до оголошених графіків.

 

Тривають роботи на площі Героїв Майдану. Майстри викладають плиткою зону навкруг майбутніх фонтанів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).