12 лютого в залі засідань Золотоніської міської ради відбулася координаційна нарада з підприємцями міста. Головні теми наради – можливість отримання доступних кредитів, зміни в податковому та трудовому законодавстві.

Про доступні кредити „5-7-9%“ в рамках програми фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва доповідала начальник відділення 142/23 АБ „УКРГАЗБАНК“ Ірина Грінько. Ставки податків на 2020 рік, застосування РРО, механізм роботи „кеш-беку“, застосування штрафних санкцій за неподачу, несвоєчасну подачу та невикористання РРО, а також інші зміни в Податковому кодексі України висвітлила заступник начальник управління – начальник відділу обслуговування платників Золотоніського управління ГУ ДПС у Черкаській області Антоніна Миргородська. Про останні зміни в трудовому законодавстві розповів інспектор праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради Анатолій Фурса.

З огляду на динаміку змін та значну кількість нових викликів, з якими має справу малий та середній бізнес, управління економіки запрошує підприємців міста Золотоноші та Золотоніського району надати свої пропозиції щодо проведення навчальних курсів підприємницької грамотності та активніше приймати участь в наступних координиційних нарадах та заходах.

Вікторія Остроглазова,
начальник управління економіки виконачого комітету Золотоніської міської ради

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).