Проходячи парною стороною вулиці Шевченка у Золотоноші, неподалік маркету «АТБ» і ТЦ «Лідер», більшість пішоходів завжди звертає увагу на доволі простору місцину з трьома озерами, донедавна зарослу хащами, вкриту купами задавненого сміття. А останнім часом тут можна побачити комунальників, зайнятих прибиранням. Працівники ПП «Базис плюс» впорядковують територію біля ГНКС, за будівлею вищезгаданого маркету. Вони вже зібрали і вивезли сміття, бите скло, ПЕТ-пляшки, розчистили чагарники. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У парку «Надія» також з’явився бульдозер, який протягом кількох днів розрівнював територію, зрізуючи горби і засипаючи ями. Разюча зміна тамтешнього краєвиду відразу впадає в око перехожого: місцевість проглядається аж до вулиці Лікарняна. То що ж комунальники міста планують там зробити? З цим питанням ми звернулися до начальника УЖКГ міськвиконкому Олександра Флоренка.

– Нам довелося звідси вивезти гори сміття, яке люди складували роками, навіть звозили автомобілями. Вирубали дику поросль, зелені насадження, наразі косимо очерет. Щодо об’єктів благоустрою, які можуть там з’явитися, поки що хочемо зберегти невеличку інтригу. Роботи з облаштування зони відпочинку плануємо завершити у квітні, ось тоді містяни і дізнаються, що там буде, – зазначив посадовець.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).