Заступник міського голови Олександр Флоренко як депутат районної ради спільно з підприємцем та громадським активістом Олександром Гребенюком і помічником народного депутата Віталія Войцехівського Володимиром Терновим вручили учням Гладківщинського НВК довгоочікуваний подарунок – астрономічний телескоп.

Під час багаторазових зустрічей народного депутата України Віталія Войцехівського із директоркою навчально-виховного комплексу лунало прохання придбати сучасний астрономічний телескоп. Вже сьогодні, 18 січня, ГО «Команда Войцехівського» здійснила мрію школярів. Тепер наші юні астрономи зможуть самі спостерігати за планетами та фотографувати космічні об’єкти.

Директор Гладківщинського НВК Марина Коваленко щиро подякувала нашій команді за такий корисний подарунок і запевнила, що він обов’язково буде використовуватись для демонстрації різноманітних астрономічних явищ та досліджень.

«Нам дуже приємно здійснювати мрії наших дітей особливо задля подальшого розвитку такої науки як астрономія. Нехай учні отримують тільки позитивні емоції від нових відкриттів – відкриттів мирного майбутнього. Одна з мрій здійснилась, але на місці не стоїмо», – зазначив Олександр Флоренко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).