У важкій витривалій боротьбі за національне визволення та утвердження власної державності наш народ не раз переживав як сумні, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Тож традиційно 22 січня все українське суспільство відзначає День Соборності України. Цьогоріч виповнюється 104-та річниця проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Напередодні, 20 січня, аби вшанувати пам’ять про цю подію, посадовці міста поклали квіти біля пам’ятників Тарасу Шевченку, Героям Небесної Сотні та воїнам АТО. Українським захисникам, воїнам, борцям, патріотам – усім тим, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави, і продовжують відстоювати незламність української нації, вічна шана та повага.

Ми – єдиний народ, а соборність та незалежність, які виборюють наші захисники на лінії фронту, є запорукою успішного розвитку української державності та гарантованої нашої Перемоги!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).