Робочий тиждень для працівників служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту розпочався з термінового виїзду у село Благодатне, де залишилися без батьківського піклування троє маленьких дітей.

Горе – мати, не дивлячись на попередження служб, які відвідали родину 12 січня, довго не переймалася налагодженням побуту для дітей, а зникла взагалі. Пристаріла хвора бабуся не взмозі дати ради правнучатам, вона лише плакала, кричала, щоб залишили старшого хлопчика, який доглядав за нею. Нашвидкоруч переодягнувши 6-місячного Сашка, 4-річну Надійку та 8-річного Максима, працівники служби та центру надання соціальних послуг поспішили доставити дітлахів у безпечне місце. На диво діти вели себе спокійно, довірились посадовцям, яких бачили не вперше.

Безпечним та затишним місцем для дітей стала сім’я патронатного вихователя Попової Ірини Миколаївни, в яку вони були влаштовані. У її будинку, як завжди, тепло та затишно. Тут діти будуть наділені увагою та турботою, якої їм не вистачало вдома. Надіємось, що батьки таки отямляться та зроблять все необхідне, щоб повернути дітей, або ж будуть позбавлені батьківських прав.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).