Багато дітей беруть клаптик паперу і за кілька хвилин з допомогою олівця, ручки чи пензля та, навіть, пальчика створюють щось особливе. Діти різного віку хочуть, можуть чи люблять малювати. Одні – малюють на аркуші паперу різного формату, інші – можуть розмалювати стіни в кімнаті, малюють один у одного на руках і ногах різні знаки, деякі – використовують для малювання певні побутові речі. Це все приносить їм велику радість та задоволення.

Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після – вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, і, в підсумку, настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що вона бачить у себе в голові.

Малювання навчає аналізувати, порівнювати, уявляти, складати. Розвиває дрібну моторику, увагу, пам’ять. Позначається на мисленні дитини, посилюється її фізична та розумова активність.

16 серпня у Центральній бібліотеці для дорослих та дітей Золотоніської міської ради зібралися діти різного віку, статі та різного географічного місця проживання, яких об’єднує захоплення малюванням.

Всі разом діти пробували свої сили у малюванні олівцем. Тут не було наставника. Товариш, чи подруга, які сиділи поряд, були експертами та порадниками.

В цілому вийшло гарно і дуже по-різному. Тож, хлопчики та дівчатка уже готові до наступної зустрічі в бібліотеці ,вже під керівництвом досвідченого майстра Сергія Лободи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).