Відділом контролю за благоустроєм міста управління житлово-комунального господарства проводиться робота щодо виявлення власників рекламних засобів, які встановлені з порушеннями вимог чинного законодавства у сфері розповсюдження реклами, а саме порушення ч. 7 ст. 8 Закону України «Про рекламу» та ті які встановлені самовільно без отримання відповідного дозволу.

Відповідно до проведеного моніторингу виявлено наступні рекламні засоби, які змонтовані самовільно порушуючи норми діючого законодавства:

  • по вул. Шевченка на опорі ліній електропередач та вуличного освітлення поблизу багатоквартирного житлового будинку, що розташований за адресою вул. Шевченка, 211а (короб світловий);
  • На перехресті вул. Шевченка з вул. Новоселівська, розташований на опорі ліній електропередач та вуличного освітлення (короб світловий).

Власників вказаних рекламних засобів просимо звернутися до відділу контролю за благоустроєм управління ЖКГ за адресою м. Золотоноша,  вул. Садовий проїзд, 8 або за номером телофону 2-30-93 до 07.12.2018.

У разі невстановлення власників вказаних рекламних конструкцій їх буде демонтовано, як такі, що встановлені самовільно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).