З 21 листопада по 9 грудня загальноосвітні навчальні заклади міста Золотоноша долучаються до відзначення Всесвітнього дня Гідності. З учнями шкіл проводяться виховні години, уроки гідності та інші виховні заходи.

Зокрема, 22 листопада в Золотоніській СШІТ № 2 було проведено урочисту лінійку до Дня гідності, яка об’єднала всіх, хто поділяє і підтримує ідею Гідності.

Усі присутні, а це начальник відділу освіти Ольга Строкань, завідуюча методичним кабінетом Наталія Стокань, депутат міської ради Валерій Федорець, головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Червякова, адміністрація, учнівський та педагогічний колектив школи переглянули відеозвернення міністра освіти Лілії Гриневич та телеведучої Наталії Мосейчук.

Паралельно з цим відбулися заходи по відзначенню дня Гідності в інших навчальних закладах.

Так, в ЗОШ № 3 були проведені Уроки мужності, години спілкування з теми “Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії”, організовані тематичні екскурсії в шкільний Музей бойової слави до експозиції “Воїнам АТО присвячується…”, виставка малюнків ” Я славлю свою рідну Україну” та перегляд документального фільму “Небесна сотня. Зима, що нас змінила”.

Юні гімназисти взяли участь в тематичних  виховних годинах, уроках, бесідах, перегляді відеофільмів.

В Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернат проведено загальношкільний захід. Діти та дорослі слухали розповіді, вірші та пісні, присвячені подіям на Майдані.

До Дня свободи і Гідності в школі відбулася загальношкільна акція «Наша гідність», в якій взяли участь юні художники 5-9 класів. Вони розфарбовували кожну букву слова «Гідність» певними символами, орнаментами, кольорами, ніби «оживляючи» їх, вкладаючи в кожну смислове і емоційне навантаження. Ця мистецька акція допомогла учням краще зрозуміти важливе і значиме для України поняття гідності, висловити свої патріотичні почуття.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).