29 листопада день села святкують жителі Крупського.

– Наше село – це велика родина землеробів, робітників та працівників соціальної сфери, адже зараз рідко зустрінеш, щоб у селі було працевлаштовано більше 120 жителів. Щира подяка всім, хто зберігає та примножує культурні, освітні надбання, хто своєю щоденною працею, фінансовою допомогою робить свій внесок у розбудову населеного пункту, – звернулася до сільчан староста Надія Хомут.

Цього року у зв’язку з карантином пишне святкування відмінене, проте без подарунків крупчани не залишилися.

За словами Надії Василівни, презенти отримали наймолодші і найстарша жительки села, подружжя, які відсвяткували золоті та срібні весілля, а також молодята, які вперше стали на рушник, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій, матері-героїні, багатодітні сім’ї, майстрині, учасники художньої самодіяльності, будинок сімейного типу Раджабових та найактивніший житель села. Вітали та вручили подарунки працівникам соціальної сфери.

– Від імені Крупського стростинського округу висловлюємо свою повагу та слова вдячності керівництву та депутатам Золотоніської міської ради, приватним підприємцям, одноосібникам та жителям нашого села, які створюють робочі місця, допомагають розвивати село та ніколи не стоять осторонь проблем громади, – підсумувала очільниця села.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).