29 листопада на території військової частини відбулися урочисті заходи з нагоди зустрічі особового складу. 14 військовослужбовців повернулися додому 27 листопада, після чотирьох місяців відрядження на сході країни.

– Військовослужбовці виконували задачі з протиповітряної оборони в районі проведення операції об’єднаних сил. За цей час проявили професіоналізм, дисциплінованість і витримку, – прокоментував заступник командира з морально-психологічного забезпечення Костянтин Бєланов.

 

До привітань військових на плацу долучився перший заступник міського голови Олег Масло.

– Хочу подякувати вам від усієї Золотоніської громади за мирне небо над головою. За можливість спокійно працювати, виховувати дітей і лягати спати, – звернувся до військових Олег Михайлович і презентував їм подарунок – сертифікат на 10 тисяч гривень для оновлення спортінвентарю у залі.

За сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену старанність та ініціативу при виконанні завдань заступник командира частини Юрій Дудка подякував всім за службу й нагородив кращих військових почесними грамотами: лейтенанта Володимира Руденка, молодшого сержанта Олександра Носа, старших солдатів  Юрія Стеблину та Віталія Рагуліна.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).