29 листопада до Міжнародного дня людей з інвалідністю, Мінсоцполітики України провело перший форум «4і Інклюзія». Ключові теми: раннє втручання та реабілітація людей з інвалідністю, їхня професійна реабілітація та зайнятість, розвиток соціальних послуг та інновації, які покращують життя. У роботі форуму взяли участь науковці, керівники реабілітаційних закладів для людей з інвалідністю, представники громадських організацій, виконавчих органів територіальних громад, а також роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю.

На зібрання запросили представників Золотоніського центру надання соціальних послуг на чолі з Людмилою Неліною. Вони представляли тему: «Професійна реабілітація та зайнятість осіб з інвалідністю».

– На форум запросили в основному представників міст-гігантів: Одеси, Харкова, Дніпра, Львова. Ми єдина територіальна громада, яка була удостоєна цієї честі. При цьому здобутки нашої громади здивували багатьох експертів. Виявляється, завдяки правильній організації роботи й бажання та розуміння владою проблем жителів, за маленькі кошти можна створити територію, де буде комфортно проживати всім, – зазначила Людмила Тіборівна.

На форумі чиновниця ділилася досвідом, здобутим за шість років впровадження шести інклюзивних проєктів. А саме: гончарна майстерня, соціальні перевезення, реабілітаційні медичні послуги, ліфт, швейна майстерня та корисна кондитерська.

У підсумку, очільниця центру зазначила, що подібний момент спілкування та обміну досвідом дуже корисний для розвитку і реалізації нових проєктів.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).