Спільними зусиллями в одному з мікрорайонів міста вдалося облаштувати безпечну локацію для відпочинку і дозвілля золотоніської малечі. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Багатоповерхівки №211, №211А та №215, що вишикувалися на центральній вулиці Золотоноші, та багатоквартирник №2 на Запорізькій утворюють правильний прямокутник, площина якого здавна потребувала конструкцій для дитячого відпочинку. Під час зустрічей з керівництвом міста мешканці цього густонаселеного району неодноразово просили встановити дитячий майданчик, обіцяючи, що заради цього демонтують залізні стовпи і шворки для сушіння білизни.

Мрія стала реальністю взимку 2021 року. Її втілив тодішній народний депутат від 197-го округу Олександр Скічко. За депутатські кошти були придбані і встановлені конструкції гірок, лазанок, грибочків та пісочниця. Тоді були найбільше задоволені дітлахи, яким вистачало місця для забав. Спокійніше почувалися й батьки, котрі могли спостерігати за малечею з вікна квартири.

Однак цілковитої безпеки для дітей у людному дворі, де біля під’їздів власники паркують авто, ніхто не міг гарантувати. Тому депутат Золотоніської міської ради Андрій Штанько від партії «Слуга народу», котрий закріплений за цим кварталом міста, вирішив здійснити благоустрій дитячого містечка. За його депутатські кошти його огородили декоративним парканом. Роботи виконали спеціалісти приватного підприємства «Базис плюс».

– Окрім огорожі, ми вирішили встановити ще й три лавочки, − каже Андрій Штанько. – Разом із старшим будинку Дмитром Смирновим визначили їхні локації. Дякуючи спеціалістам «Базису» й директору Олені Козловій, усі роботи були виконані вчасно і професійно. Тепер на цих лавочках збираються бабусі, яким доручено нагляд за дітками.

Четверту лавку «базисці» облаштували біля старого дитячого майданчика у цьому ж дворі, де є дві гойдалки, пісочниця і гірка. У безпечному дворі відтепер збираються діти й довколишніх багатоповерхівок центральної вулиці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).