19 травня відбулася традиційна робоча зустріч народного депутата України Віталія Войцехівського та міської влади з директорами навчальних закладів громади. Ключове питання – підготовка закладів освіти до нового навчального року 2023/2024 з урахуванням вимог воєнного стану.

Задля організованого початку нового навчального року обговорили окремі заходи, що передбачають виконання основних робіт з облаштування, утримання та експлуатацію захисних споруд цивільного захисту у вигляді сховищ та найпростіших укриттів, приведення їх до чинних стандартів, правил та норм.

Також обговорили пріоритетні питання набору у перші класи, інклюзивної освіти та інноваційних методів роботи. Профільна ж освіта наразі ліцензується щодо нових спеціальностей та активною профорієнтаційною роботою випускників.

Важливо, щоб діти отримували якісні освітні послуги в безпечних умовах, щоб якнайбільше здобувачів освіти були охоплені очним навчанням. А тому, попри продовження воєнного стану, Золотоніська міська рада спільно з керівниками освітніх закладів докладуть максимум зусиль, аби розпочати новий навчальний рік у звичному очному форматі, а найголовніше – безпечно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).