19 травня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 30 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 50 питань, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять золотонісців, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Перед початком роботи виконали приємну місію – нагородили працівників екстреної медичної допомоги Світлану Сніцарук та Володимира Малиша подяками за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу якість роботи, професійну майстерність, направлену на збереження здоров’я населення та з нагоди Дня екстреної медичної допомоги, який відзначається 27 травня.

На засіданні були присутні в.о. начальника Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області В’ячеслав Вжесневський та прокурор Золотоніської окружної прокуратури Дмитро Надрага. Запрошені взяли участь в обговоренні питань щодо несанкціонованого вивезення піску із с. Коробівка та діяльність незаконного ігрового бізнесу на території м. Золотоноша.

У процесі роботи депутатський корпус затвердив Статут закладів освіти громади. Надалі депутати одноголосно ухвалили рішення про діяльність відділу освіти та відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради, та про діяльність Благодатнівського і Кропивнянського старостинських округів.

Також на засіданні сесії внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку громади на 2023 рік, до структури та штатної чисельності ЦНСП виконавчого комітету, до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Золотоніської територіальної громади на 2021-2023 роки» та до бюджету Золотоніської ТГ на 2023 рік. Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).