Золотоноша та Зорівка підписали договір про співробітництво територіальних громад з реалізації спільного проекту освітньо-культурної діяльності. Партнерські відносини із нещодавно утвореною Зорівської ОТГ налагоджувались давно, а результатом став вже й офіційний документ за підписом очільника міста Віталія Войцехівського та сільського голови Юрія Гунька

Як повідомляють міській раді, мова йде зокрема про здійснення обміну інформацією і документацією з питань розвитку освіти, впровадження нових Державних стандартів та Нової української школи. Також розвиватимуть прямі партнерські зв’язки, включно із туристично-екскурсійною діяльністю, проведенням фестивалів, творчих конкурсів та спортивних змагань регіонального рівня.

За словами міського голови Віталія Войцехівського, участь у подібному проекті буде взаємокорисною і для жителів Золотоноші, і для мешканців Зорівської громади.

– Багато сприймає адміністративну реформу, як щось страшне. Утворення громад, мовляв, назавжди зламає будь-які соціальні зв’язки між сусідами. Натомість децентралізація якраз і передбачає пошук нових шляхів, оптимізацію використання ресурсів і сил. Якщо поруч із нашим є активна територіальна громада, котра щодня прагне знайти якісь рецепти для свого розвитку, то чому б не працювати в цьому напрямку разом, – коментує підписання документу посадовець.

Як відомо, рік тому Золотоноша та Зорівка вже підписали меморандум про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг. Золотоніський ЦНАП відтоді надає послуги жителями Зорівки, Чернещини, Мехедівки, Вершини–Згарської, Богданівки та Квітневого.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).