З 10 червня у Золотоноші малечу прийматиме один дошкільний заклад – «Ялинка». Він першим відновить роботу після карантинних обмежень. Решта дитячих установ зустрічатиме своїх вихованців згодом.

Цьому рішенню передували численні заходи, наради і рейди задля виконання карантинних умов та дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України, а також з врахуванням інтересів батьків і дітей.

4 червня начальник міського відділу освіти Ольга Строкань, методист з дошкільного виховання Олена Булко разом з начальником Золотоніського управління Держпродспоживслужби Володимиром Карпенком побували у дошкільних установах міста. Зустрілися з адміністрацією садочків і наголосили на дотриманні правил ранкового приймання дітей, проходженні температурного скринінгу та організації протиепідемічних заходів.

На період карантину у дитсадках, зокрема, забороняється використання тканинних рушників та м’яких іграшок, проведення масових заходів і батьківських зборів. Щодо рекомендацій: розробити адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об’єднання груп; забезпечити процес організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються або перебувають за одним столом одночасно; обмежити заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентаря тощо.

Тож, анонсоване урядом відкриття дитячих садочків з 25 травня у Золотоноші відтермінували. Одна з причин – нові офіційно підтверджені випадки інфікування небезпечним вірусом у містян та встановлення контактних осіб. Також через карантинні обмеження у Золотоніській районній багатопрофільній лікарні обмежена кількість відвідувачів, відтак проходження медогляду вихователями та працівниками садочків розтяглося у часі.

Наступна хвиля відкриття дошкільних закладів залежить від розвитку у місті ситуації з коронавірусом.

Отже, уже завтра, 10 червня, частина золотоніських батьків зітхне з полегшенням: не треба думати, куди подіти улюблене чадо. Зрадіють і малята, які з нетерпінням чекають зустрічі з друзями та вихователями.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).